Контакти
Україна
 
79000, Львів, Старознесенська 24-26
Європейський Союз, Польща
 
40-246, Катовіце, вул. Порцелянова, 23
Туреччина
Бейоглу – Стамбул
Mueyetzade Mh. Татар Бей Ск. №: 18/А

Наша команда

Dimitri Slukin

CEO/ Q grader/ buyer

+380 99 2679579 dimitri@festcoffeemission.com

Vitalii Petriv

Western Ukraine sales

+380 99 3023971 vitalii@festcoffeemission.com

Anatolii Korostelov

Head of coffee HUB / Q grader / Europe sales

+380 63 7614891 anatolii@festcoffeemission.com

Jose Carlos Cubias Campos

Project Management

+503 7659 2421 josecarlos@festcoffeemission.com

Olga Lysyshyn

Administration / Logistic

+380 93 4380474 olga@festcoffeemission.com

Julia Dziadevych

Project Management / Europe sales

+380 63 1484394 julia@festcoffeemission.com

Anastasiia Yurchenko

Project Management / Q grader

+380 63 8090515 nyurchenko@festcoffeemission.com

Mariya-Khrystyna Garmashova

Accounting

+380 98 0793490 mariya-khrystyna@kryjivka.com.ua

Ми завжди відкриті до співпраці та партнерства, тож сміливо звертайтеся до нас зі своїми ідеями – втілимо їх разом!